Vi utvecklar Garaget tillsammans med dig

Bild på Garagets personal

E-post: garaget@malmo.se

Telefon: 040 34 02 99

Mats Johansson

Sektionschef
mats.a.johansson@malmo.se
Tel. 0734-324231

Merima Dizdarevic

Biblioteksassistent
merima.dizdarevic@malmo.se
Tel. 0768 715 367

Gustav Ekman

Arrangemang
gustav.ekman@malmo.se
Tel. 0732 303019

Amir Ghotaslou

Biblioteksarrangemang, kreativ verkstad
amir.ghotaslou@malmo.se

Jenny-Linn Häggström

Biblioteksverksamhet barn och unga
jenny-linn.haggstrom@malmo.se

Anders Johansson Stiltje

Biblioteksverksamhet vuxna, IT och språkkafé 
anders.g.johansson@malmo.se
Tel. 0708 65 03 59

Merisa Kapidzic

Samhällsvägledare
merisa.kapidzic@malmo.se
Tel. 040 34 64 96

Anneli Lagerfelt

Assistent
anneli.lagerfelt@malmo.se
Tel. 040 34 64 96

Stefan Rönn

Vaktmästare
stefan.ronn@malmo.se
Tel. 0733 28 24 96

Vi har ingen möjlighet att svara, men dina synpunkter är värdefulla för oss. Om du vill ha svar på en fråga hittar du kontaktuppgifter här.

Senast ändrad: 2017-12-19 10:23