Våra lärare

Stina Abrahamsson - föräldraledig
Processledare El Sistema
0733-05 48 65
stina.abrahamsson@malmo.se

Måns Allroth
El Sistema
0723-50 40 78
mans.allroth@malmo.se

Amdi Bajram
Fiol/altfiol
0709-17 38 71
amdi.bajram@malmo.se

Caroline Stenberg Bengtsson
Show- och jazzdans/dans & teater/PrövaPå
0709-17 38 30
caroline.stenberg@malmo.se

Ulf Berg
Teater/drama/PrövaPå
0709-17 38 80
ulf.berg@malmo.se

Niklas Bernstrup
Animation/PrövaPå
0709-17 38 44
niklas.bernstrup@malmo.se

Stefan Blomdahl
Slagverk/PrövaPå
0733-05 48 67
stefan.blomdahl@malmo.se

Torgny Centre
Sång/kör/blockflöjt/PrövaPå
0709-17 38 66
torgny.centre@malmo.se

Lisa Clausson
Afrikansk marimba/PrövaPå
0709-17 38 01
lisa.clausson@malmo.se

David Eriksson
Gitarr
0709-17 38 08
david.eriksson@malmo.se

Michael Everbring
Elgitarr, LIRA
0709-17 38 21
michael.everbring@malmo.se

Viktoria Flodström
PrövaPå
0708-36 22 56
viktoria.flodstrom@malmo.se

Laurentia Flote
Animation/mobilfoto/foto
0709-17 38 98
laurentia.flote@malmo.se

Jenny Fransson
Piano
0709-17 38 48
jenny.fransson@malmo.se

Stefan Glave
Oboe/darbuka/didgeridoo/LIRA
0709-17 38 85
stefan.glave@malmo.se

Lucia Goenaga
El Sistema - tvärflöjt
0723-52 52 77
lucia.goenaga@malmo.se

Mats Gustafsson
Cello
0709-17 38 32
matsolof.gustafsson@malmo.se

Helena  Emmoth Hagström
Sång/rytmik /musikal
0729-86 49 71
helena.emmoth.hagstrom@malmo.se

Peter Hajabacs
Keyboard
0709-17 38 56
peter.hajabacs@malmo.se

Johan Hallberg
Piano
0723-504074
johan.hallberg@malmo.se

Catrin Hansson Flink
Tvärflöjt/Tvåornas Kör
0709-17 38 13
catrin.hansson-flink@malmo.se

Anna-Lisa Hedgårds
Piano
0709-17 38 03
anna-lisa.hedgards@malmo.se

David Hovstadius
Fiol/altfiol
0709-17 38 20
david.hovstadius@malmo.se

Annika Jessen
Klarinett
0768-71 76 93
annika.jessen@malmo.se

Ola Johansson
Gitarr/elgitarr/pop och rock/studio
0709-17 38 45
ola.johansson3@malmo.se

Magnus Jonsson
Accordeon
0709-17 38 43
magnus.jonsson@malmo.se

Peter Jäderlund
Trombon/baryton/tuba/trumpet
0709-17 38 06
peter.jaderlund@malmo.se

Ida Knutsson
Fiol/altfiol
0709-17 38 18
ida.knutsson@malmo.se

Matilda Lindberg - tjänstledig
Teater/drama/musikal/producent
0709-17 38 65
matilda.lindberg@malmo.se

David Lindroth
Valthorn/trumpet
0768-71 76 64
david.lindroth1@malmo.se

Pontus Lundberg
Piano/musikteori
0709-17 38 17
pontus.lundberg@malmo.se

Inger Lönngren Cranmer
Bild och form
0709-17 38 70
inger.lonngren-cranmer@malmo.se

Catharina Melin
Streetjazz/show- och jazzdans/klassisk balett/PrövaPå
0709-17 38 19
catharina.melin@malmo.se

Sofia Nelson
Blockflöjt/altblockflöjt
0723-52 58 51
sofia.nelson@malmo.se

Markus Neuendorf
Slagverk
0709-17 38 04
markus.neuendorf@malmo.se

Anders Nilsson
Piano/blockflöjt
0709-17 38 99
anders.nilsson5@malmo.se

Margareta Nilsson
Pianostudio/Tvåornas Kör/kör/blockflöjt
0708-12 50 65
margareta.nilsson@malmo.se

Ola Nordqvist
El Sistema - brass
0709-17 38 29
ola.nordqvist@malmo.se

Johannes Nästesjö
Elbas/kontrabas
0709-17 38 14
johannes.nastesjo@malmo.se

Benkt Oldaeus
Tvärflöjt
0709-17 38 07
benkt.oldaeus@malmo.se

Rocio Olalde de Saxenborn
Piano/kör/blockflöjt/sång
0733-02 77 62
rocio.olalde-de-saxenborn@malmo.se

Johanna Persson
El Sistema - cello/vik processledare El Sistema
0721-56 07 94
johanna.persson11@malmo.se

Lena Persson
Bild och form/PrövaPå
0709-17 38 39
lenachristina.persson@malmo.se

Hanna Petersson
Serieteckning
0709-17 38 69
hanna.petersson2@malmo.se

Thomas Pettersson
Piano
0709-17 38 38
thomas.pettersson4@malmo.se

Karin Pålsson
Teater/drama/PrövaPå
0709-17 38 90
karinmarie.palsson@malmo.se

Rolf Ranehov
Gitarr
0709-17 38 41
rolf.ranehov@malmo.se

Magnus Rippe
Elgitarr
0709-17 38 92
magnus.rippe@malmo.se

Klemens Rosberg
Slagverk
0709-17 38 73
klemens.rosberg@malmo.se

Elise Rosberg
Manga
0733-05 48 57
elise.rosberg@malmo.se

Sofia Rosengren
Blockflöjt/piano
0709-17 38 00
sofia.rosengren@malmo.se

Eva-Lotta Rouse
Bild och form/PrövaPå
0709-17 38 22
eva-lotta.rouse@malmo.se

Håkan Rydlöv
Fagott
0709-17 38 59
hakan.rydlov@malmo.se

Siri Skansberger - tjänstledig
Fiol
0723-57 60 69
siri.skansberger@malmo.se

Michal Stasiak
El Sistema
0723-50 40 87
michal.stasiak@malmo.se

Katarina Stener Wejfalk
El Sistema
0723-50 41 07 
katarina.stener.wejfalk@malmo.se

Petra Stinissen Anderberg
Show- och jazzdans/klassisk balett/PrövaPå
0709-17 38 15
pet.stinissenanderberg@malmo.se

Thomas Stupel
Klarinett/saxofon
0709-17 38 54
thomas.stupel@malmo.se

Erika Södersten
Fiol/altfiol
0729-87 23 23
erika.sodersten@malmo.se

Ana Tejera-Sonesson
Show- och jazzdans/klassisk balett
0709-17 38 09
ana.tejera-sonesson@malmo.se

Sara Tufvesson
El Sistema - fiol
0709-17 38 40
sara.tufvesson@malmo.se

Okhan Vatansever
Gitarr
0721-56 07 93
okhan.vatansever@malmo.se

Jan Wahlgren
Gitarr
0709-17 38 97
jan.wahlgren@malmo.se

Marie Wall Almquist
Tvärflöjt
0709-17 38 58
marie.wall.almquist@malmo.se

Christoffer Wallin
Klarinett/saxofon
0709-17 38 05
christoffer.wallin@malmo.se

Anette Wikenmo
El Sistema - rytmik
0709-17 38 88
anette.wikenmo@malmo.se

Elin Wikström - föräldraledig
El Sistema - rytmik
0723-52 51 64
elin.wikstrom@malmo.se

Lisen Winborg - föräldraledig
El Sistema - fiol
0701-44 73 67
lisen.winborg@malmo.se

Senast ändrad: 2017-09-29 11:04