$left
$middle

Kontakta Dammfriskolan

Här hittar du våra kontaktuppgifter.

Jörgen Håkansson
Rektor F-9
Telefon: 0709-34 18 00
E-post: jorgen.hakansson@malmo.se

Magnus Enocson
Biträdande rektor årskurs 7-9
Telefon: 0709-34 18 02
E-post: magnus.enocson@malmo.se

Amra Dzindo
Biträdande rektor årskurs 4-6 & Särskola
Telefon: 0733-12 88 34
E-post: amra.dzindo@malmo.se

Linda Larsson
Biträdande rektor årskurs F-3
Telefon: 0709-34 18 04
E-post: linda.larsson5@malmo.se

Jan Lönnback
Administrativ Chef
Telefon: 0709-34 18 05
E-post: jan.lonnback@malmo.se

Emma Englund Högh
Skoladministratör
Telefon: 0709-22 13 19
E-post: kansli.dammfriskolan.grf@malmo.se

Lena Öberg
Skoladministratör
Telefon: 0709-34 18 01
E-post: kansli.dammfriskolan.grf@malmo.se

Dawid Wasiuk
IT-administratör
Telefon: 0709-34 18 08
E-post: dawid.wasiuk@malmo.se

Magnus Svenesson
Vaktmästare
Telefon: 0709-34 18 09
E-post: magnus.svenesson@malmo.se

Becky Helgadottir
Studie- och yrkesvägledare
Telefon: 0721-58 11 64
E-post: becky.helgadottir@malmo.se

Annika Dysting
Bibliotekarie
Telefon: 0708-51 83 53
E-post: annika.dysting@malmo.se

Birgitta Severinsen
Skolsköterska, årskurs F-4, Kastrup
Telefon: 0721-77 87 84
E-post: birgitta.severinsen@malmo.se
Nås: måndag, torsdag och fredag

Emily Malmér
Skolsköterska, årskurs 5-9, Samsö
Telefon: 0708-51 83 32
E-post: emily.malmer@malmo.se

Ayse Gültekin
Kurator, årskurs 5-9, Kastrup
Telefon: 0709-34 18 06
E-post: ayse.gultekin@malmo.se

Erika Persson
Kurator, årskurs F-4, Samsö
Telefon: 0731-45 09 34
E-post: erika.persson@malmo.se

Fritidshem förskoleklass
Telefon: 0721-58 11 57

Fritidshem spår 1
Telefon: 0721-58 11 54

Fritidshem spår 2
Telefon: 0721-58 11 52

Direktnummer
Telefon: 0708-24 76 57

Dammfriskolan

Dammfriskolan

Postadress:
205 80 Malmö
Besöksadress:
Dammfrigången 9
sv