$left
$middle

Kontakta Johannesskolan

Här hittar du våra kontaktuppgifter.

Pär Blondell
Rektor
E-post: par.blondell@malmo.se 

Sarah Josefsson
Biträdande rektor, årskurs F-5
E-post: sarah.josefsson@malmo.se

Rasmus Wennergren
Biträdande rektor, årskurs 6-9
E-post: rasmus.wennergren@malmo.se

Olivia Kennedy
Administrativ chef och biträdande rektor fritidshem
E-post: olivia.kennedy@malmo.se

Susanne Brenner
Expedition
Telefon: 040-34 65 35, 0729-86 43 20
E-post: susanne.brenner@malmo.se

Peter Söderholm
IKT-pedagog
Telefon: 0731-50 47 19
E-post: peter.soderholm@malmo.se

Eva Alexanderson
Skolsköterska
Telefon: 0708-30 28 10
E-post: eva.alexanderson@malmo.se

Lisa Löfgren
Skolsköterska
Telefon: 0731-51 41 75
E-post: lisa.lofgren@malmo.se

Li Persson
Kurator
Telefon: 0731-50 47 26
E-post: lielisabet.persson@malmo.se

Sanja Stjoakovic
Studie- och yrkesvägledare
Telefon: 0733-62 18 27
E-post: sanja.stojakovic@malmo.se

Ulf Persson
Vaktmästare
Telefon: 0702-11 43 60
E-post: ulf.persson@malmo.se

Johannesskolan

sv