Kontakta oss

Célie Nordström
Rektor
celie.nordstrom@malmo.se
0734-00 88 44 

Linda Persson
Biträdande rektor årskurs 3-6
linda.x.persson@malmo.se
0709-17 03 26

Jennie Zielinski
Biträdande rektor Förskoleklass, fritidshemmet, årskurs 1-2
jennie.zielinski@malmo.se
0766-12 04 55

Sara Håkansson
Administrativ chef
sara.hakansson@malmo.se
0733-01 07 49

Marie Adolfsson
Skoladministratör
marie.3.adolfsson@malmo.se
040-34 67 51

Aidan O’Reilly
IKT-Pedagog
0732-52 00 05
aidan.oreilly@malmo.se

Christos Vlachos
Vaktmästare
christos.vlachos@malmo.se
0733-01 80 66

Anette Månsson
Skolhälsovård
anette.mansson@malmo.se
0766-39 49 28

Louise Klüft
Skolkurator
louise.kluft@malmo.se
0733-01 07 51

Petra Hammenskog
Skolbibliotikarie
petra.hammenskog@malmo.se
0732-52 00 04

Anders Ström
Specialpedagog
anders.strom@malmo.se
0729-87 09 89

Maria Berglund
Specialpedagog
maria.berglund19@malmo.se
0708-74 87 62

Carolina La Cerva
Specialpedagog
carolina.lacerva@malmo.se
0729-87 09 85

Josefin Andersson
Speciallärare
josefin.andersson@malmo.se
0733-23 55 98

Sheila Kronqvist
Elevkoordinator årskurs 5-6
sheila.kronqvist@malmo.se
0708-24 72 27

Viktor Johansson
Elevkoordinator årskurs 3-4
viktor.johansson@malmo.se
0733-23 55 88

Förskoleklass F1 (Ida och Jwani)
0733-23 55 96

Förskoleklass F2 (Dorota och Hilma)
0732-52 00 02

Förskoleklass F3 (Nina och Annette)
0709-60 16 94

Senast ändrad: