Kontakt

I första hand är det någon av pedagogerna i elevens arbetslag som du som förälder eller vårdnadshavare har kontakt med om du har frågor och funderingar kring ditt barn.

Sjukanmälan ska ske via Skola24.

Skoladministratör
Madeleine Israelsson
madeleine.israelsson@malmo.se
0708-31 90 53

Rektor
Nina Svensson
nina.svensson@malmo.se
0708-13 42 85

Administrativ chef
Shaz Sköld
shaz.skold@malmo.se
0733-82 96 57

Biträdande rektor
Björn Gustafsson
bjorn.gustafsson@malmo.se
0721-64 83 24

Biträdande rektor
Ulrika Wirgin
ulrika.wirgin@malmo.se
0708-39 68 41

IT-administratör/Vaktmästare
David Appelquist
david.appelquist@malmo.se
0709-39 76 40

SvA-lärare nyanlända
Johanna Hjelm
johanna.hjelm@malmo.se
0734-20 86 51

Elevvärd
Pehr Lilja
pehr.lilja@malmo.se
0723-95 61 28

Bibliotekarie
Susanne Bergquist (föräldraledigt läsåret 20/21)
susannecharlotte.bergquist@malmo.se

Skolkök
Suzana Palic
suzana.palic@malmo.se
0732-50 12 36

Senast ändrad: 2020-12-17 09:43