Kontakta oss

rektor
Sussi Sundblad
telefon: 0708-710789
sussi.sundblad@malmo.se

administrativ chef
Jonas Nystedt
telefon: 0708-651106
jonas.nystedt@malmo.se

skoladministratör
Helena Larsson
telefon: 0768-866424
helena.larsson12@malmo.se

vaktmästare
Leif Rundblad   
telefon: 0768-545721
leifrickard.rundblad@malmo.se

skolsköterska
Agneta Persson
telefon: 0738-51 15 40
agneta.persson2@malmo.se 

kurator:
Emma Alvin
telefon: 0723-728721
emma.alvin@malmo.se

sektionschef skolrestauranger

kökschef
Izabela Wajnsztajn izabela.wajnsztajn@malmo.se


specialpedagog Jenny Ekberg

telefon:0708-395374
jenny.ekberg@malmo.se

musiklärare
Anna Rosenqvist
anna.rosenqvist34@malmo.se 

träslöjdslärare
Christoffer Molin
christoffer.molin@malmo.se

hemkunskapslärare 
uppdateras inom kort

syslöjdslärare och bildlärare årskurs 4-6
Katarina Ek
katarina.ek@malmo.se

idrottslärare
Miriam Fairbairn
miriam.fairbairn@malmo.se

biblioteket: monbijouskolan.bibliotek@malmo.se

Läsåret 2020-2021

Fritidshemmet:

Öppning- och stängningstelefon 0708-395368 mellan kl. 06.15--18.00

Fritidshem 1-3A 0708-395368

Fritidshem 1-3B 0708-395377

Fritidshem 4-6AB 0708-395372

Fritidshem Fklass 0738-511528

Uppdatering av lärare, fritidspedagoger och deras mailadresser sker så snart som möjligt.

Undrar ni något, så skicka ett mail till monbijouskolan@malmo.se, så svarar vi så snart vi kan.


Senast ändrad: