Kontakta oss

Expeditionen
040-34 26 04

Rektor
Sigrudur Hedberg
Mobil: 0738-56 76 92
E-post: sigridur.hedberg@malmo.se

Bitr rektor och ansvarig för grundsärskolan
Linda Brundin
Mobil: 0731-46 53 36
E-post: linda.brundin@malmo.se

Bitr rektor och ansvarig för årskurs F-3
Ewalotta Benndoff
Mobil:0709-16 58 16
E-post: ewalotta.benndoff@malmo.se

Bitr rektor och ansvarig för årskurs 4-9
Susanna Sjöstrand
Mobil:0708-34 76 76
E-post: susanna.sjostrand@malmo.se

Biträdande rektor och ansvarig för fritidshem
Hanna Billgren
Mobil: 0708-21 06 82
E-post: hanna.billgren@malmo.se

Administrativ chef
Nils Nordstrand
Mobil:0738-21 06 68
E-post: nils.nilsson@malmo.se 

Skoladministratör
Karin Persson, mobil: 0709-34 26 21
E-post: karin.persson@malmo.se 

Skoladministratör
Jane Nilsson
Mobil: 0766-35 41 77
E-post: jane.nilsson2@malmo.se

Senast ändrad: