Kontakt

Sjukanmälan till Skola24
telefon: 0515-77 70 00

Telefonnummer till skolan
telefon: 040-34 64 79

Rektor
Rudi Fedrum
telefon: 0723-86 93 10
rudi.fedrum@malmo.se

Infomentor- och Skola24-ansvarig
Administrativ chef/Administration
Anna Svensson
telefon: 0708-68 53 27
anna.svensson42@malmo.se

Biträdande rektor
Lotta Nyrén
telefon: 0733-84 97 34
lotta.nyren@malmo.se

TF Biträdande rektor under höstterminen
Fredrik Lundgren
telefon: 0708-92 93 72
fredrik.lundgren@malmo.se

Vaktmästare
Ersin Resneli
telefon: 0706-32 48 17
ersin.resneli@malmo.se

Kurator
Samir Bezzina
telefon: 040-34 64 79
samir.bezzina@malmo.se

Skolsköterska
Anette Helm
telefon: 040-34 64 79
anette.helm@malmo.se

Kontakt med fritids:

Förskoleklass A (Krabban): 0733-05 49 04

Förskoleklass B (Sjöhästen): 0733-18 46 57

Förskoleklass C (Snäckan): 0733-18 46 56

Årskurs 1 (Delfinen): 0733-18 46 51 eller 0708-30 76 43

Årskurs 2 (Bläckfisken): 0708-31 18 60

Årskurs 3 (Rockan): 0733-18 46 68

Årskurs 4-6 (Orca): 0709-35 07 19

Årskurs 4-6 (Manta): 0709-35 07 18

Fritids stängningstelefon (Oceanen): 0766-36 83 69

Speciallärare
telefon: 0708-79 26 02
anna.hyll@malmo.se
christel.henriksson@malmo.se
peter.nilsson6@malmo.se

Bibliotek
telefon: 0708-30 77 41
osterportskolan.bibliotek.grf@malmo.se

Besöksadress
Norregatan 20
211 27 Malmö


 

Senast ändrad: