Kontakta oss

Rektor
Tomislav Vivlund
Telefon: 040-34 69 09
Mobil: 0768-69 81 17
tomislav.vivlund@malmo.se

Biträdande rektor årskurs 4-6
Mia Ever
Telefon: 0708-44 64 81
mia.ever@malmo.se

Biträdande rektor årskurs 1-3
Dan Svensson
Telefon: 0731-52 36 19
dan.svensson2@malmo.se

Biträdande rektor f-klass och fritids
Lena Härstedt
Telefon: 0731-51 23 90
lena.harstedt@malmo.se

Administrativchef
Lilli Grujic
Telefon: 0708-81 65 31
lilli.grujic@malmo.se

Skoladministratör
Katarina Isaksson                                                       
Telefon: 0739-97 91 95
katarina.isaksson@malmo.se

Skolsköterska årskurs F-3
Jenny Wallström
Telefon: 0721-51 88 66
jenny.wallstrom@malmo.se

Skolsköterska och årskurs 4-6
Annette Lagstrand
Telefon: 040-34 71 76
Mobil: 0733-00 46 80
annette.lagstrand@malmo.se

Logoped
Joel Edwards
Telefon: 0721-55 71 98
joel.edwards@malmo.se

IKT-pedagog
Filip Magnusson
Telefon: 0709-24 21 68
filip.magnusson@malmo.se

Kurator
Frida Åhsberger
Telefon: 0729-71 51 11
frida.ahsberger@malmo.se

Vikarierande Kurator
Sofie Larsson
Telefon: 0729-71 51 11
sofie.larsson@malmo.se


Senast ändrad: