Kontakta oss

Engin Ilyaz
Rektor
engin.ilyaz@malmo.se
Mobil: 0738-50 49 68

Lena Ljungvall
Rektor Bitr för åk 7-9
lena.ljungvall@malmo.se
Mobil: 0704-96 67 12

Peter Sandén
Rektor Bitr för särskola, autismgrupp och synverksamhet
peter.sanden@malmo.se
Mobil: 0768-533314

Caroline Jörme
Rektor Bitr för F-3, fritidshem F-3
caroline.jorme@malmo.se
Mobil: 0708-423366

Annette Fast
Rektor Bitr för 4-6, fritidshem 4-6
annette.fast@malmo.se
Mobil: 0738-505297

Johan Magnusson
Administrativ chef
johan.magnusson@malmo.se
Mobil: 0721-81 13 82

Birgitta Larsson
Skoladministratör
birgitta.larsson10@malmo.se
Tel: 040-34 66 01

Louise Remlén
Skolsköterska
louise.remlen@malmo.se
Mobil: 0703-646609

Suzana Cosic Baric
Skolsköterska
suzana.cosicbaric@malmo.se
Mobil: 0723712205

Anita Dodig
Kurator
anita.dodig@malmo.se

Anna Ekvall
Kurator
anna.ekvall@malmo.se
Mobil: 076-892 45 22

Senast ändrad: