Förvaltningsledning

Gymnasie- och vuxenutbildningsförvaltningen leds av förvaltningsdirektören.

Gymnasie- och vuxenutbildningsdirektör

Lars Rehnberg

0766-07 15 07
lars.rehnberg@malmo.se

Kommunikationschef

Pia Oredsson-Birgersson

040-34 30 21 / 0705-761512
pia.oredsson@malmo.se

Ekonomichef

Ann Andersson

040-34 30 18 / 0708-121494
ann.andersson@malmo.se

HR-chef

Marianne Malm

marianne.malm@malmo.se

Chef myndighetsavdelningen

Ann-Sofie Nordh

040-34 21 41
ann-sofie.nordh@malmo.se

Områdeschef gymnasieområde 1

Jens Jording

0708-21 56 88
jens.jording@malmo.se

Agnesfrids gymnasium, Pauliskolan, Malmö Borgarskola, Universitetsholmens gymnasium och Malmö Idrottsgymnasium

Områdeschef gymnasieområde 2

Edward Jensinger

0708-21 57 47
edward.jensinger@malmo.se

Bellevue gymnasium, Malmö latinskola, Malmö Lärlingscenter, Malmö Restaurangskola, S:t Petri skola, Norra Sorgenfri gymnasium, Valdemarsro gymnasium och Värnhemsskolan

Områdeschef vuxenutbildning

Jonas Svensson

0733-05 87 46
jonas.svensson9@malmo.se

Vi har ingen möjlighet att svara, men dina synpunkter är värdefulla för oss. Om du vill ha svar på en fråga hittar du kontaktuppgifter här.

Senast ändrad: 2018-01-31 09:15