Vi utvecklar Garaget tillsammans med dig

Bild på Garagets personal

E-post: garaget@malmo.se

Telefon: 04034 02 99

Mats Johansson

Sektionschef
mats.a.johansson@malmo.se
0734–32 42 31

Merima Dizdarevic

Biblioteksassistent
merima.dizdarevic@malmo.se
0768–71 53 67

Tjänsteledig mars–juni 2018

Gustav Ekman

Arrangemang
gustav.ekman@malmo.se
0732–30 30 19

Amir Ghotaslou

Biblioteksarrangemang, kreativ verkstad
amir.ghotaslou@malmo.se

Jenny-Linn Häggström

Biblioteksverksamhet barn och unga
jenny-linn.haggstrom@malmo.se

Anders Johansson Stiltje

Biblioteksverksamhet vuxna, IT och språkkafé 
anders.g.johansson@malmo.se
0708–65 03 59

Merisa Kapidzic

Samhällsvägledare
merisa.kapidzic@malmo.se
040–34 64 96

Anneli Lagerfelt

Assistent
anneli.lagerfelt@malmo.se
040–34 64 96

Stefan Rönn

Vaktmästare
stefan.ronn@malmo.se
0733–28 24 96

Vi har ingen möjlighet att svara, men dina synpunkter är värdefulla för oss. Om du vill ha svar på en fråga hittar du kontaktuppgifter här.

Senast ändrad: 2018-04-10 14:34