Elevhälsan Augustenborgsskolan

Augustenborgsskolans elevhälsoteam består av:

  • Kurator
  • Psykolog
  • Skolsköterska
  • Studie- och yrkesvägledare
  • Specialpedagog

Kontakta Elevhälsan

Kurator
Anna Brljevic
E-post: anna.brljevic@malmo.se
Tel: 0768-54 32 67

Kurator
Leo Nord (vikarie för Anna Brljevic)
E-post: leo.nord@malmo.se 
Tel: 0708-59 99 03

Kurator
Daniel Gunnarsson
E-post: daniel.gunnarsson@malmo.se
Tel: 0708-32 76 83

Kurator
Åsa Nilback
E-post: asa.nilback@malmo.se
Tel: 0723-53 54 71

Skolsköterska (Augustenborgsskolan år 5-9)
Anna Nyberg
E-post: anna.nyberg@malmo.se
Tel: 0737-22 45 56

Skolsköterska (Augustenborgsskolan F-4, Rosenholmsskolan F-3)
Mimoza Muhaxeri 
E-post: mimoza.muhaxheri@malmo.se
Tel: 0766-28 20 26

Studie- och yrkesvägledare
Sanja Stojakovic
E-post:sanja.stojakovic@malmo.se
Tel: 0768-54 16 90

Specialpedagog (år 7-9)
Jesper Hanning
E-post: jesper.hanning@malmo.se
Tel: 0721-832872

Specialpedagog (förskoleklass-år 6)
Nicklas Beijer
E-post: nicklas.beijer@malmo.se
Tel: 0721-83 28 85

Specialpedagog
Nera Ismail
E-post: nera.ismail@malmo.se
Tel: 0733-02 32 54



Senast ändrad: 2019-05-02 10:12