Arbetslag A

Lärare (So)/ Infolärare 7A1
Marie Perlborn
marie.perlborn@malmo.se

Lärare (Ma/No)/ Infolärare 7A1
Martin Lundblad
martin.lundblad@malmo.se

Lärare (Ma/No)/ Infolärare 7A2
Daniel Midgren
daniel.midgren@malmo.se

Lärare (slöjd)/ Infolärare 7A2
Flemming Hansen
flemming.hansen@malmo.se

Lärare (Sv/En)/Arbetslagsledare/ Infolärare 8A1
Johanna Bertilsson
johanna.bertilsson@malmo.se

Lärare (musik) /Infolärare 8A1
Jimmy Vainionpää
jimmy.vainionpaa@malmo.se

Förstelärare (Ma/No)/ Infolärare 9A1
Emil Antonsson
emil.antonsson@malmo.se

Lärare (Sv/En)/ Infolärare 9A2
Nicole Lindborg
nicole.lindborg@malmo.se

Lärare (So/Idh)/ Infolärare 9A2
Ida Rovin
ida.rovin@malmo.se

Senast ändrad: 2019-10-08 10:17