Arbetslag B

Lärare (Ma/No) /Infolärare 7B1
Matilda Larsson
matilda.larsson@malmo.se

Lärare (Ma/No)/ Infolärare 7B1
Thomas Lave
thomas.lave@malmo.se

Förstelärare (Sv/SvA)/ Infolärare 7B2
Mentore Rogova
mentore.rogova@malmo.se

Lärare (Ma/No)/ Infolärare 7B2
Camilla Bengtsson
camilla.bengtsson2@malmo.se

Lärare (Ma/No)/ Infolärare 8B1
Maja Morsing
maja.morsing@malmo.se

Lärare (Sp/Hkk)/ Infolärare 8B1
Carminia Antequera Vega
carminia.antequeravega@malmo.se

Lärare (Sv/SvA)/ Infolärare 8B2
Linda Pregart
linda.persson4@malmo.se

Lärare (So/Sv)/ Infolärare 8B2
Fredrik Olsson
fredrik.olsson7@malmo.se

Lärare (Sp/Idh)/ Infolärare 9B1
Maximiliano Alonso
maximiliano.alonso@malmo.se

Lärare (Ma/No)/ Infolärare 9B1
Nasiba Khamrayeva
nasiba.khamrayeva@malmo.se

Lärare (En/Ty)/Infolärare 9B2
Marcelo Arce Castillo
marcelojavier.arcecastillo@malmo.se

Lärare (En/Ty)/Arbetslagsledare/Infolärare 9B2
Linda Abrahamsson Nordén
linda.abrahamssonnorden@malmo.se

Lärare (slöjd)/ Infolärare 9B2
Agneta Wingqvist
agneta.wingqvist@malmo.se

Förstelärare (So/Sv) (Föräldraledig läsåret 19/20)
Per Olvmyr
per.olvmyr@malmo.se

Senast ändrad: 2020-01-16 09:14