Arbetslag C

Lärare (Sp/En)/ Infolärare 7C1
Mercedes Mather
mercedes.mather@malmo.se

Lärare (So/Bild)/ Infolärare 7C1
Hanna Albrektson
hanna.albrektson@malmo.se

Förstelärare (So)/ Infolärare 7C2
Staffan Petersson
staffan.petersson1@malmo.se

Lärare (So)/ Infolärare 7C2
Hanna Bjergert
hanna.bjergert@malmo.se

Lärare (Sv/Sp)/ Arbetslagsledare/ Infolärare 8C1
Maria Andersson
maria.andersson64@malmo.se

Lärare (slöjd)/ Infolärare 8C1
Cecilia Bjerkehagen
cecilia.bjerkehagen@malmo.se

Lärare (Ma/No)/ Infolärare 8C2
Markus Hansson
markus.hansson15@malmo.se

Lärare (musik)/ Infolärare 8C2
David Kappelmark
david.kappelmark@malmo.se

Lärare (Sv/En)/ Infolärare 8C3
Anna Thorén
anna.thoren@malmo.se

Lärare (IdH/En)/ Infolärare 8C3
Jonas Carlberg
jonas.carlberg@malmo.se

Lärare (Idh)
Annica Andersson
annica.andersson120@malmo.se

Lärare (Ma/No)/ Infolärare 9C1
Christer Wingren
christer.wingren@malmo.se

Lärare (Hkk)/ Infolärare 9C1
Klara Kullberg
klara.kullberg@malmo.se

Senast ändrad: 2020-01-30 09:03