Kontakta oss

Rektor

Ingrid Olsson, skola och fritidshem
Personliga samtal efter överenskommelse
040-34 31 50
0733-46 19 38
ingrid.olsson@malmo.se

Biträdande rektor

Marcus Ekheim
040-34 65 26
0733-44 07 57
marcus.ekheim@malmo.se

Administrativ chef/biträdande rektor

Sabina Larsson 040-34 31 03 0708-25 45 88
paulasabina.larsson@malmo.se


Fritidshem F - 1: 0709 - 79 93 91
Fritidshem 2 - 3 : 0709 - 79 93 92
Fritidshem 4 - 6: 0729 - 81 10 55

Kansligrupp

Skoladministratör Isabelle Malm
040 - 34 65 21
0729 - 84 93 70
isabelle.malm@malmo.se

Skolsköterska  Gunilla Larsson                                      
040-34 65 22
0708-25 46 05
gunilla.larsson@malmo.se

Kurator Gunnel Suneson
0702-11 49 79
gunnel.suneson@malmo.se

Skolvaktmästare Issam El-Mekawi
Mån-fre fm
0729-84 93 69
issam.el-mekawi@malmo.se

Bibliotekarie Nina Björkfalk
nina.bjorkfalk@malmo.se

Specialpedagoger
Cecilia Johansson, cecilia.johansson2@malmo.se
Mona Nilsson, mona.nilsson14@malmo.se

Skolmåltid
040-13 18 05   

Arbetslag F-1

040-13 18 02

Arbetslag 2-3

040-13 18 02

Arbetslag 4-6

040-13 18 02


Senast ändrad: 2020-01-20 14:33