Kontakta oss

Rektor
Ingrid Olsson, skola och fritidshem
Personliga samtal efter överenskommelse
040-34 31 50
0733-46 19 38
ingrid.olsson@malmo.se

Biträdande rektor
Marcus Ekheim
040-34 65 26
0733-44 07 57
marcus.ekheim@malmo.se

Administrativ chef/biträdande rektor
Sabina Larsson
040-34 31 03
0708-25 45 88
paulasabina.larsson@malmo.se

Fritidshem förskoleklass: 0708 - 79 35 08

Fritidshem årskurs 1: 0709 - 79 93 91

Fritidshem årskurs 2 - 3 : 0709 - 79 93 92

Fritidshem årskurs 4 - 6: 0729 - 81 10 55

Öppningsfritids och stängningsfritids: 0708-79 35 08

Kansligrupp

Skoladministratör Isabelle Malm
040 - 34 65 21
0729 - 84 93 70
isabelle.malm@malmo.se

Skolsköterska  Gunilla Larsson                                      
040-34 65 22
0708-25 46 05
gunilla.larsson@malmo.se

Kurator Gunnel Lindgren
0702-11 49 79
gunnel.lindgren@malmo.se

Elevkoordinator Marco Cenaki
0723-83 14 36
marco.cenaki@malmo.se

Skolvaktmästare Valon Berisha
0729-849368
valon.berisha@malmo.se

Bibliotekarie Nina Björkfalk
nina.bjorkfalk@malmo.se

Specialpedagoger
Cecilia Johansson, cecilia.johansson2@malmo.se
Mona Nilsson, mona.nilsson14@malmo.se

Skolmåltid
040-13 18 05   

Arbetslag F-1
040-13 18 02

Arbetslag 2-3
040-13 18 02

Arbetslag 4-6
040-13 18 02


Senast ändrad: 2020-11-26 15:24