Kontakt arbetslag

På denna sida finns namn och mailadresser till skolans personal.

Arbetslag Förskoleklass

leg förskollärare
Carina Ljunggren
carina.ljunggren@malmo.se

leg förskollärare
Åsa Olsson
asa.g.olsson@malmo.se

leg förskollärare
Åsa Jeppsson Anvåg
asa.jeppsson-anvag@malmo.se

leg förskollärare
Jeanette Nilsson
jeanette.m.nilsson@malmo.se

leg lärare
Meliha Saranovic
Meliha.saranovic@malmo.se

leg fritidspedagog
Annika Lindström
annika.m.lindstrom@malmo.se

förskollärare
Matilda Rosenkvist
matilda.rosenkvist@malmo.se

fritidsledare
Tomas Amerise
Tomas.Amerise@malmo.se

elevassistent
Nadema Mahra
Nadema.Mahra@malmo.se

elevassistent
Mona Alalawi
mona.alalawi@malmo.se

Arbetslag 1

leg lärare
Camilla Rosengren
camilla.rosengren@malmo.se

förstelärare
Birthe Roos Waldnert
birthe.roos-waldnert@malmo.se

leg lärare
Sandra Kevilovska
Sandra.Kevilovska@malmo.se

leg lärare
Susanna Thomsen Forland
sanna.thomsen-forland@malmo.se

pedagog
Milad Abdi
milad.abdi@malmo.se

leg fritidspedagog
Annika Ortega
annika.ortega@malmo.se

förstefritidspedagog
Åsa Lundberg
asa.lundberg@malmo.se

barnskötare
Annika Mårtensson
annika.b.martensson@malmo.se

barnskötare
Noor Alzubaidy
noor.alzubaidy@malmo.se

Arbetslag 2

leg lärare
Sasa Milosevic
Sasa.Milosevic@malmo.se

leg lärare
Elin Larsson
elin.larsson@malmo.se

leg lärare
Maria Ferreira
Maria.ferreira@malmo.se

leg lärare
Madeleine Ucan
madeleine.ucan@malmo.se

pedagog
Almin Kulic
almin.kulic@malmo.se

elevassistent
Karima Rasho Khudayda
karima.rashokhudayda@malmo.se

fritidspedagog
Annica Johansson
Annica.Johansson@malmo.se

leg fritidspedagog
Nedal Saber
Nedal.Ibrahim@malmo.se

Arbetslag 3

leg lärare
Molly Björkqvist
molly.bjorkqvist@malmo.se

leg lärare
Gunilla Holmqvist
Gunilla.Holmqvist@malmo.se

leg lärare
Alesia Woxell
alesia.woxell@malmo.se

leg lärare
Christina Schwerin
christina.schwerin@malmo.se

elevassistent
Hanadi El Mohamad
hanadi.elmohamad@malmo.se

leg fritidspedagog
Lena Moberg
lena.m.moberg@malmo.se

pedagog
Anne Boklund
anne.boklund@malmo.se

leg fritidspedagog musik
Zarina Akhmedova Johnsson
zarina.akhmedova-johnsson@malmo.se

Arbetslag 4

förstelärare
Ulrika Widgren
Ulrika.Widgren@malmo.se

leg lärare
Niclas Björkestrand
Niclas.Bjorkestrand@malmo.se

leg lärare
Johan Nordström
johan.nordstrom@malmo.se

leg lärare
Nelly Strid Kjellsson
nelly.stridkjellsson@malmo.se

leg fritidspedagog
Kerstin Bergkvist
kerstin.i.bergkvist@malmo.se

leg fritidspedagog
Stina Svensson
Christina.Svensson8@malmo.se

Arbetslag 5

leg lärare
Katarina Jönsson
katarina.jonsson@malmo.se

leg lärare
Michael Mattson
michael.mattsson@malmo.se

leg lärare
Nasrin Ahmad
nasrin.ahmad@malmo.se

elevassistent
Mårten Svensson
Marten.Svensson@malmo.se

Arbetslag 6

leg lärare
Lotti Ewald
lotti.ewald@malmo.se

obehörig lärare
Qendresa Jonuzi
qendresa.jonuzi@malmo.se

leg lärare
Helena Zetterström
Helena.Zetterstrom@malmo.se

Arbetslag PREST (Praktiskestetiska ämnen)

leg lärare, idrott F-3
Ewa Fornman
ewa.fornman@malmo.se

leg lärare, idrott 4-6
Mikael Thern
Mikael.Thern@malmo.se

leg lärare, trä- och metallslöjd
Lennart Larsson
Lennart.I.Larsson@malmo.se

leg lärare, textilslöjd
Marie Johansson
marie.johansson46@malmo.se

obehörig lärare musik
Marcus Åhlander Elvér
marcus.ahlanderelver@malmo.se

Modersmålslärare

modersmålslärare arabiska
Yvonne Dovborn
Eva.Dovborn@malmo.se

Senast ändrad: 2019-12-19 11:17