Kontakta oss

rektor
Sussi Sundblad
telefon: 0708-710789
sussi.sundblad@malmo.se

biträdande rektor
Eva-Lena Sander
telefon: 0734-487232
eva-lena.sander@malmo.se

administrativ chef
Jonas Nystedt
telefon: 0708-651106
jonas.nystedt@malmo.se

skoladministratör
Helena Larsson
telefon: 0768-866424
helena.larsson12@malmo.se

vaktmästare
Leif Rundblad   
telefon: 0768-545721
leifrickard.rundblad@malmo.se

skolsköterska
Agneta Persson
telefon: 0738-51 15 40
agneta.persson2@malmo.se 

kurator:
Emma Alvin
telefon: 0723-728721
emma.alvin@malmo.se

sektionschef skolrestauranger
Ahmad Nabisheerzi
ahmad.nabisheerzi@malmo.se

kökschef
Marie Svedberg
marie.x.hansson@malmo.se

specialpedagoger
Eva Garnö
eva.garno@malmo.se 

Jenny Ekberg
jenny.ekberg@malmo.se

musiklärare
Anna Rosenqvist
anna.rosenqvist34@malmo.se 

träslöjdslärare
Oskar Körner
oskar.korner@malmo.se

hemkunskapslärare 
Baris Dereci barismert.dereci@malmo.se

syslöjdslärare och bildlärare årskurs 4-6
Katarina Ek
katarina.ek@malmo.se

idrottslärare
Miriam Fairbairn
miriam.fairbairn@malmo.se

biblioteket: monbijouskolan.bibliotek@malmo.se

Läsåret 2020-2021

Fritidshemmet:

Öppning- och stängningstelefon 0738-51 15 28 mellan kl. 06.00-09.00/16.15-18.00

Ingång till öppning/stängning. Sista dörren in på skolgården. Ringklocka finns utanför.

Fritidshem per avdelning: (kan nås mellan 09.00-16.15)

Förskoleklass: 0738-511528

Arbetslag 1-3A: 0708-395368

Arbetslag 1-3B: 0708-395377

Arbetslag 4-6A: 0708-395373

Arbetslag 4-6B: 0708-395372

Arbetslag Verkstan: 0709-453634

Mailadresser till lärarna. Alla arbetslag.

Arbetslag åk F :Lärare: Isabella Hylin isabella.hylin@malmo.se, Carina Persson Carina.Persson2@malmo.se, Freja Sopo Freja.Sopo@malmo.se och Fritidspersonal: Linus Ljungberg, Camilla Bengtsson, Katarina Nilsson

Arbetslag åk 1A,2A,3A: Julia Kinnbo julia.kinnbo@malmo.se, Hanna Wiktorsson hanna.wiktorsson@malmo.se, Anita Ivarsson Anita.Ivarsson@malmo.se, Isabell Jännebring Isabell.Jannebring@malmo.se och Fritidspersonal 1A,2A,3A: Ivana Ristova, Linda Wärmenhed, Helin Jomaa, Sammy Abbas, Mikaela Allevik

Arbetslag åk 1B,2B,3B: Lärare: André Andersson andre.andersson@malmo.se, Ida Branje ida.branje@malmo.se, Maria Svensson maria.svensson8@malmo.se. Cecilia Berg cecilia.berg2@malmo.se och Fritidspersonal: Johan Wall, Christina Olsson Baaz, Sofia Horvat, Ginka Kirova, Daniel Högberg

Arbetslag åk 4A,5A,6A: Lärare: Gustav Ledeby gustaf.ledeby@malmo.se, Nina Lavin nina.lunden@malmo.se, Andreas Larsson andreas.larsson2@malmo.se, Sabina Öhlund sigrid-sabina.ohlund@malmo.se och Fritidspersonal: Conny Städe, Anette Edström, Baris Dereci

Arbetslag åk 4B,5B,6B: Lärare: Alexandra Sommer alexandra.sommer@malmo.se, Björn Ljungström bjorn.ljungstrom@malmo.se ,Carina Tingström carina.tingstrom@malmo.se , Sevdan Kelemen sevdan.kelemen@malmo.se och Fritidspersonal: Malin Näckrup, Nicolas Munoz Reche, Sara Andersson

Arbetslag Verkstan: Kenneth Roswall kenneth.roswall@malmo.se och Erik Wangel erik.wangel@malmo.se


Senast ändrad: 2020-11-19 09:39