Kontakta oss

Rektor
Charlotta Woll
0708-78 06 89
charlotta.woll@malmo.se

Biträdande rektor (åk 7)
Elhami Syla
0708-77 48 65
elhami.syla@malmo.se

Adminstrativ chef
Mimmi Rydhage
0721-50 13 82, Föräldrarledig
mimmi.rydhage@malmo.se

Skoladministratör /vik administrativ chef
Perijan Bekirovska
0721-64 76 73
perijan.bekirovska@malmo.se

Vaktmästare
Ioan Dumitru
0706-63 51 83
catalin.dumitru@malmo.se

IKT-pedagog
Helena Svedin
0708-78 27 79
helena.svedin@malmo.se

Skolsköterska
0732-33 01 53

Studie- och yrkesvägledare
Belinda Planell
0708-78 07 49
belinda.planell@malmo.se

Kurator
Mattias Eriksson
0768-75 18 35
mattias.eriksson@malmo.se

Specialpedagog (åk 7)
Jessica Malmgren
0708-78 06 93
jessica.malmgren2@malmo.se

Specialpedagog (åk 8/9)
Kristoffer Ekström Gustavsson
0708-23 28 18
kristoffer.gustavsson@malmo.se

Speciallärare (läs-, skriv- och språkutveckling)
Ewa Jäderlund
0708-78 06 96
ewa.jaderlund@malmo.se

Speciallärare (matematik)
Jeanette Lindell
0708-78 27 64
jeannette.lindell@malmo.se

Psykolog
Tove Nordström
0703-15 60 52
tove.nordstrom@malmo.se

Skolläkare
Jadwiga Meryn
0721-16 96 82
jadwiga.meryn@malmo.se

Arbetslag 7 (7A, 7B, 7C, 7D,7E,7F,7G)
0709-16 21 56

Arbetslag 8 (8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F)
0709-16 21 33

Arbetslag 9 (9A, 9B, 9C, 9D, 9E)
0766-31 98 83

Senast ändrad: 2020-05-05 07:30