Arbetslag 7

Cecilia Hedlund - vikarierande processledare arbetslag (Spanska, Musik)
cecilia.hedlund@malmo.se

Adam Alsuhairi (NO/Teknik)
adam.alsuhairi@malmo.se

Andreas Fehrlund (Idrott och hälsa)
andreas.fehrlund@malmo.se

Fanny Ågren (Svenska/SvA/SO)
fanny.agren@malmo.se

Herman Ask (SO)
herman.ask@malmo.se
0732-61 24 41

Henrik Persson (Matematik/NO)
henrik.persson2@malmo.se

Johan Galaczy Öman (Matematik/NO)
johan.oman@malmo.se

Johanna Dellenlöv - (föräldraledig läsåret 21/22) (Engelska/Svenska/SvA)
johanna.dellenlov@malmo.se
0738-51 09 33

Mischgan Haschimi (Matematik/Tyska)
mischgan.haschimi@malmo.se
0709-70 73 27

Nils Jonsson (Svenska/SvA/Idrott & hälsa)
nils.jonsson@malmo.se 

Petra Popper (Engelska)
petra.popper@malmo.se

Senast ändrad: