Skolledning och administration

Presentation och kontaktuppgifter:

Malin Pantzar, ansvarig för förskoleklass
rektor
0733-29 75 93
malin.pantzar@malmo.se

Stanislaw Obiedzinski
administrativ chef
0708-78 19 09
stanislaw.obiedzinski@malmo.se

Kristina Bång, ansvarig för årskurs 1-3 och fritidshem
bitr. rektor
0731-43 53 10
kristina.bang@malmo.se

Therese Malmgren, ansvarig för årskurs 4-6 och fritidshem
bitr. rektor
0708-74 87 69
therese.malmgren@malmo.se

Brett Kemp, ansvarig för årskurs 7-9
bitr. rektor
0733-76 09 30
brett.kemp@malmo.se

Marita Nilsson
skoladministratör
040-34 68 29
marita.nilsson@malmo.se

Magnus Gårdhag
IT-administratör
0734-03 94 93
magnus.gardhag@malmo.se

Faris Becic
vaktmästare
0721-94 02 47
faris.becic@malmo.se

Senast ändrad: 2021-02-11 14:01