$left
$middle

Arbetslag 8

Cecilia Hedlund - vikarierande processledare arbetslag (SPA, MU)
cecilia.hedlund@malmo.se

Andreas Fehrlund (IDH)
andreas.fehrlund@malmo.se
0732-61 24 44

Erica Lindstedt (SO)
erica.lindstedt@malmo.se

Fanny Ågren (SV/SVA/SO)
fanny.agren@malmo.se
0723-67 72 84

Herman Ask - föräldraledig ht 22 (SO)
herman.ask@malmo.se
0732-61 24 41

Henrik Persson (MA/NO)
henrik.persson2@malmo.se

Johan Galaczy Öman (MA/NO/TK)
johan.oman@malmo.se

Johanna Dellenlöv - föräldraledig ht 22 (ENG/SV/SVA)
johanna.dellenlov@malmo.se
0738-51 09 33

Josef Mellergård (BL)
josef.mellergard@malmo.se

Niklas Bruce (NO/Teknik)
niklas.bruce@malmo.se

Nils Jonsson - föräldraledig läsåret 22/23 (SV/IDH)
nils.jonsson@malmo.se 

Petra Popper (ENG)
petra.popper@malmo.se