Arbetslag 8

Lena Herlevsen - processledare arbetslag (SO)
lena.herlevsen@malmo.se
0723-64 05 19

Alexandra Olsson (Hem- och konsumentkunskap)
alexandra.olsson@malmo.se

Barbro Sköldenberg (Textilslöjd)
barbro.skoldenberg@malmo.se
0708-69 01 14

Carl Österholm (föräldraledig höstterminen 21) (SO)
carl.olofsson@malmo.se

Frida Nerman (Idrott och hälsa)
frida.nerman@malmo.se

Hanna Berg Axelsson (SvA)
hanna.axelsson2@malmo.se

Jarka Kronholz (Trä- och metallslöjd)
jarka.kronholz@malmo.se
0768-66 39 56

Karl Sörensen Hanell (föräldraledig höstterminen 21) (Idrott och hälsa/Matematik)
karl.sorensenhanell@malmo.se
0732-50 77 81

Louise Hamrin (Svenska/Sva)
louise.hamrin@malmo.se

Malin Stiessel Åkerström (Matematik/Teknik)
malin.akerstrom@malmo.se
0732-61 24 22

Melinda Galaczy (Svenska/SvA)
melinda.galaczy@malmo.se
0732-51 36 12

Nina Sundström (Engelska)
nina.sundstrom@malmo.se
0732-61 24 39

Ovidiu Ivan (Matematik/NO)
ovidiu.ivan@malmo.se

Peter Ståhl (Matematik/NO)
peter.stahl@malmo.se
0732-50 77 59

Rebecca Grafman - (föräldraledig tillsvidare) (SO)
rebecca.grafman@malmo.se

Senast ändrad: