Kontakt arbetslag

På denna sida finns namn och mailadresser till skolans personal.

Arbetslag Förskoleklass

leg förskollärare
Carina Ljunggren
carina.ljunggren@malmo.se

leg förskollärare
Anna Frieberg
anna.frieberg@malmo.se

leg förskollärare
Åsa Jeppsson Anvåg
asa.jeppsson-anvag@malmo.se

leg förskollärare
Jeanette Nilsson
jeanette.m.nilsson@malmo.se

leg förskollärare
Matilda Rosenkvist
matilda.rosenkvist@malmo.se

leg.grundlärare fritidshem
Annika Lindström
annika.m.lindstrom@malmo.se

leg.grundlärare fritidshem
Madeleine Hartvig
madeleine.hartvig@malmo.se

leg lärare
Alesia Woxell
alesia.woxell@malmo.se

pedagog
Moa Lennebo
Moa.Lennebo@malmo.se

elevassistent
Nadema Mahra
Nadema.Mahra@malmo.se

Arbetslag 1

leg.grundlärare fritidshem
Lena Moberg
lena.m.moberg@malmo.se

lärare
Yasmine Phexell
yasmine.phexell@malmo.se

leg lärare
Sasa Milosevic
Sasa.Milosevic@malmo.se

leg lärare
Meliha Saranovic
Meliha.saranovic@malmo.se

leg lärare
Madeleine Ucan
madeleine.ucan@malmo.se

pedagog
Almin Kulic
almin.kulic@malmo.se

leg.grundlärare fritidshem
Annica Johansson
Annica.Johansson@malmo.se

elevassistent
Noor Alzubaidy
noor.alzubaidy@malmo.se

leg.grundlärare fritidshem
Nedal Ibrahim
nedal.ibrahim@malmo.se

Arbetslag 2

leg lärare
Nathanella Guggenheim
nathanella.guggenheim@malmo.se

Förstelärare
Gunilla Holmqvist
Gunilla.Holmqvist@malmo.se

leg lärare
Christina Schwerin
christina.schwerin@malmo.se

leg.grundlärare fritidshem
Kerstin Bergkvist
kerstin.i.bergkvist@malmo.se

leg.grundlärare fritidshem
Stina Svensson
christina.svensson8@malmo.se

leg.grundlärare fritidshem
Zarina Akhmedova Johnsson
zarina.akhmedova-johnsson@malmo.se

elevassistent
Mårten Svensson
Marten.Svensson@malmo.se

Arbetslag 3

leg lärare
Camilla Thunell
camilla.rosengren@malmo.se

förstelärare
Birthe Roos Waldnert
birthe.roos-waldnert@malmo.se

leg lärare
Susanna Thomsen Forland
sanna.thomsen-forland@malmo.se

leg lärare
Elin Larsson
elin.larsson@malmo.se

pedagog
Milad Abdi
milad.abdi@malmo.se

leg.grundlärare fritidshem
Annika Ortega
annika.ortega@malmo.se

förstelärare fritids
Åsa Lundberg
asa.lundberg@malmo.se

elevassistent
Annika Mårtensson
annika.b.martensson@malmo.se

Arbetslag 4

leg lärare
Katarina Jönsson
katarina.jonsson@malmo.se

leg lärare
Michael Mattsson
michael.mattsson@malmo.se

leg lärare
Lina Hoang
lina.hoang@malmo.se

elevassistent
Bilel Abdelli
bilel.abdelli@malmo.se

Arbetslag 5

leg lärare
Lotti Ewald
lotti.ewald@malmo.se

leg lärare
Matilda Nordahl
matilda.nordahl@malmo.se

lärare
Mikael Edestrand
mikael.edestrand@malmo.se

lärare musik
Janis Millers
janis.millers@malmo.se

elevassistent
Hanadi Gintner
hanadi.elmohamad@malmo.se

pedagog
Anne Boklund
anne.boklund@malmo.se

Arbetslag 6

förstelärare
Ulrika Widgren
Ulrika.Widgren@malmo.se

leg lärare
Niclas Björkestrand
Niclas.Bjorkestrand@malmo.se

leg lärare
Johan Nordström
johan.nordstrom@malmo.se

leg lärare
Nelly Strid Kjellsson
nelly.stridkjellsson@malmo.se

Arbetslag PREST (Praktiskestetiska ämnen)

leg lärare, idrott F-3
Ewa Fornman
ewa.fornman@malmo.se

leg lärare, idrott 4-6
Mikael Thern
Mikael.Thern@malmo.se

leg lärare, trä- och metallslöjd
Styrbjörn Nyström
styrbjorn.nystrom@malmo.se

leg lärare, textilslöjd
Marie Johansson
marie.johansson46@malmo.se

leg lärare, hemkunskap och bild
Linda Dalström
lindam.dalstrom@malmo.se

lärare musik
Janis Millers
janis.millers@malmo.se

Modersmålslärare

modersmålslärare arabiska
Yvonne Dovborn
Eva.Dovborn@malmo.se

Övriga

Pedagog
Björn Persson
bjorn.persson@malmo.se


Senast ändrad: