Vi utvecklar Garaget tillsammans med dig

E-post: garaget@malmo.se
Telefon: 040–34 02 99

Personal

Nanna Ekman Lindström

Tillförordnad sektionschef
nanna.ekman@malmo.se
0734-39 67 73

Mats Johansson

Sektionschef
mats.a.johansson@malmo.se
0734–32 42 31
Tjänstledig 2020–2021

Amir Ghotaslou

Arrangemang/Lokalutlåning
amir.ghotaslou@malmo.se
0734–39 70 85

Merisa Kapidzic

Samhällsvägledare
merisa.kapidzic@malmo.se
040–34 64 96

Anders Johansson Stiltje

Biblioteksverksamhet vuxna, IT – tjänstledig 20200402–2020630
anders.g.johansson@malmo.se
0708–65 03 59

Karin Johansson

Samarbeten, Biblioteksarrangemang
karin.c.johansson@malmo.se
0768-846982

Karin-Karuchka Kristiansen

Barn- och ungdomsbibliotekarie
karin-karuchka.kristiansen@malmo.se
0723–82 26 67

Anneli Lagerfelt

Assistent, kafé
anneli.lagerfelt@malmo.se
040–34 64 96

Stefan Rönn

Vaktmästare
stefan.ronn@malmo.se
0733–28 24 96

Merima Dizdarevic

Biblioteksassistent – tjänstledig 2018–2020
merima.dizdarevic@malmo.se
0768–71 53 67

Ida Hadžić

Biblioteksassistent
ida.hadzic@malmo.se
0723-67 29 01

Ivar Fersters

Biblioteksverksamhet vuxna
ivar.fersters@malmo.se
0738-56 75 30

Senast ändrad: 2020-03-26 14:54