$left
$middle

Förvaltningsledning

Här hittar du kontaktuppgifter till funktionsstödsförvaltningens förvaltningsledning.

Bild kommer

Förvaltningsdirektör

Charlotte Widén Odder
E-post: charlotte.widenodder@malmo.se
Telefon: 0766-34 74 89



Sophia Nordstrom

Avdelningschef stöd, hälsa och daglig verksamhet

Joakim Hansson
E-post: joakim.hu.hansson@malmo.se
Telefon: 0766-34 43 10



Åsa Qvarsebo

Avdelningschef  LSS-bostäder

Åsa Qvarsebo
E-post: asa.qvarsebo@malmo.se
Telefon: 0768-75 47 41



Porträttbild

Avdelningschef myndighet
och socialpsykiatri

Sema Soer
E-post: sema.soer@malmo.se
Telefon: 0704-34 58 17



Sophia Nordstrom

Avdelningschef strategiska avdelningen

Sophia Presinger
E-post: sophia.presinger@malmo.se
Telefon: 0734-42 46 94



Bild kommer

Ekonomichef

Annika Gottfridsson
E-post: annika.gottfridsson@malmo.se
Telefon: 0766-26 89 53



Ingela Davidsson

Kommunikations­chef

Ingela Davidsson
E-post: ingela.davidsson@malmo.se
Telefon: 0766-33 62 07



Urban Funck

HR-chef

Urban Funck
E-post: urban.funck@malmo.se
Telefon: 0708-70 31 39