Förvaltningsledning

Här hittar du kontaktuppgifter till funktionsstödsförvaltningens förvaltningsledning.

Annelie Larsson

Förvaltningsdirektör

Tarek Borg
E-post: tarek.borg@malmo.se
Telefon: 0733-59 58 04

 

 

Bild kommer

Avdelningschef stöd, hälsa och daglig verksamhet

Charlotte Widén Odder
E-post: charlotte.widenodder@malmo.se
Telefon: 0766-34 74 89


Åsa Qvarsebo

Avdelningschef  LSS-bostäder

Åsa Qvarsebo
E-post: asa.qvarsebo@malmo.se
Telefon: 0768-75 47 41



Porträttbild

Avdelningschef myndighet
och socialpsykiatri

Sema Soer
E-post: Sema.Soer@malmo.se
Telefon: 0704-34 58 17


Sophia Nordstrom

Avdelningschef strategiska avdelningen

Sophia Presinger
E-post: Sophia.Presinger@malmo.se
Telefon: 0734-42 46 94


Bild kommer

Ekonomichef

Annika Gottfridsson
E-post: Annika.
Gottfridsson@malmo.se
Telefon: 0766-26 89 53

Ingela Davidsson

Kommunikationschef

Ingela Davidsson
E-post: Ingela.Davidsson@malmo.se
Telefon: 0766-33 62 07

 

Urban Funck


HR-chef

Urban Funck
E-post: urban.funck@malmo.se
Telefon: 0708-70 31 39



Senast ändrad: 2021-01-04 16:22