Förvaltningsledning

Här hittar du kontaktuppgifter till funktionsstödsförvaltningens förvaltningsledning.

Annelie Larsson

Förvaltningsdirektör

Annelie Larsson
E-post: annelie.larsson@malmo.se
Telefon: 0705-25 39 27

 

 

Bild kommer

Avdelningschef stöd, hälsa och daglig verksamhet

Charlotte Widén Odder
E-post: charlotte.widenodder@malmo.se
Telefon: 0766-34 74 89


Åsa Qvarsebo

Avdelningschef  LSS bostäder

Åsa Qvarsebo
E-post: asa.qvarsebo@malmo.se
Telefon: 0768-75 47 41

 

 

Avdelningschef myndighet
och socialpsykiatri

Sema Soer
E-post: Sema.Soer@malmo.se
Telefon: 0704-34 58 17


Sophia Nordstrom

Avdelningschef strategiska avdelningen

Sophia Nordström
E-post: Sophia.Nordstrom@malmo.se
Telefon: 0734-42 46 94

 

Bild kommer

Ekonomichef

Tarek Borg
E-post: tarek.borg@malmo.se
Telefon: 0733-59 58 04


 

Ingela Davidsson

Kommunikationschef

Ingela Davidsson
E-post: Ingela.Davidsson@malmo.se
Telefon: 0766-33 62 07

 

Urban Funck

HR-chef

Urban Funck
E-post: urban.funck@malmo.se
Telefon: 0708-70 31 39

 

 

Senast ändrad: 2018-12-10 10:04