Kontakt

Behöver du komma i kontakt med någon av oss så är det bara att scrolla ner så finns alla våra kontaktuppgifter här under på sidan.

Kontakt Prao Malmö

E-post: praomalmo@malmo.se

Besöksadress: Nobelvägen 66

Aneta Grabber
Arbetsmarknadssekreterare
E-post: aneta.grabber@malmo.se
Mobil: 0738-511306

Mimmi Nilsson
Arbetsmarknadssekreterare
E-post: mimmi.nilsson2@malmo.se
Mobil: 0768-919712

Erna Neslanovic
Arbetsmarknadssekreterare
E-post: erna.neslanovic@malmo.se
Mobil: 0732-442141

Jonel Georgiu
Arbetsmarknadssekreterare
E-post: jonel.georgiu@malmo.se
Mobil: 070-1487873 

Hanna Karlsson
Arbetsmarknadssekreterare
0733-816686
hanna.karlsson@malmo.se

Haris Delic

Arbetsmarknadssekreterare
haris.delic@malmo.se
0736-828004

Rana Dauod
Arbetsmarknadssekreterare
rana.dauod@malmo.se
0736-828005